Mayıs 21, 2018/

Gölyaka Bal Üreticileri Birliği, Feshane Kültür Merkezi’nde düzenlenen İstanbul 4. Arıcılık ve Arı Ürünleri Festivali’ne katıldı.

GÖLYAKALI üreticilerin ürettiği Efteni balının ve arı ürünlerinin yer aldığı standı İstanbul Milletvekili Gülay Dalan da ziyaret etti. Gölyaka Bal Üreticileri Birliği Başkanı Hasan Örenay, “Sayın Vekilimizi Gölyaka standında ağırladık, ağırlamaktan onur duydum” dedi. Efteni balından bahseden Örenay, Düzce Gölyaka hakkında da bilgi verdi. Örenay, “Sayın vekilimizin arı ürünlerine duyduğu ilgi alaka çok güzeldi. Tek tek stantları gezen vekilin yoğun programları rağmen ilgi alakaları biz üreticileri onore etti. Sayın vekilimize teşekkür ederim” dedi.

İstanbul Milletvekili Gülay Dalan ise, “Bu fuar ülkemizin zenginliğini göstermekte. Aracılarımız ile gurur duydum. Ülkemizin her yöresinden arı ürünlerine inceleme imkanı buldum. Her yöremizin kendine özgü floransa var. Bizler sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanındayız. Düzce Gölyaka Bal Üreticileri Birliği Başkanı Hasan Örenay’ın çalışmalarını takdir ediyorum. En yakın zamanda Gölyaka’yı ziyaret edeceğim” dedi.

Kaynak: http://www.duzcepostasi.com/haber-detay.asp?id=14767

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kampanyalardan haberdar ol
Takip et
Whatsapp'ı aç
Merhabalar, nasıl yardımcı olabiliriz?