Mayıs 21, 2018/

Elif adlı günlük dizi de Tülay karakterine hayat veren güzel oyuncu Derya Şen “günlük dizinin temposu çok yoğun. Sürekli ezber yapıyoruz. Enerjimi her sabah muhakkak Efteni kestane,bir kaşık yediğim polenli kestaneli balıma borçluyum. Bedenimi ve zihnimi zinde tutuyor. Düzce Gölyaka Bal üreticileri birliği başkanı Sayın Hasan ÖRENAY a teşekkür ederim” Dedi

Elif adlı günlük dizi de Tülay karakterine hayat veren güzel oyuncu Derya Şen “günlük dizinin temposu çok yoğun. Sürekli ezber yapıyoruz. Enerjimi her sabah muhakkak Efteni kestane,bir kaşık yediğim polenli kestaneli balıma borçluyum. Bedenimi ve zihnimi zinde tutuyor. Düzce Gölyaka Bal üreticileri birliği başkanı Sayın Hasan ÖRENAY a teşekkür ederim”  Dedi.

Ünlü oyunca Derya Şen, enerjisini artırmak ve bağışıklığını güçlendirmek için Efteni Balı tercih ettiğini sosyal medya hesaplarından da paylaşarak, takipçilerini bilgilendirdi.

Aynı zamanda Recep İvedik fiminde Nurullah karakterini canlandıran Nurullah Çelebi’de fuarda Efteni Bal’ın standını ziyaret etti.

Kaynak: http://www.duzceparantez.com/Gundem-Haberleri/48433-unluler-de-efteni-bali-tercih-ediyor

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kampanyalardan haberdar ol
Takip et
Whatsapp'ı aç
Merhabalar, nasıl yardımcı olabiliriz?