Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kusurlu bir ürün aldığınızı düşünüyorsanız, lütfen Destek sayfasını ziyaret edin. Kusurlu ürün talebinizi iletirken,www.eftenibal.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünün sipariş numarasını bizlere iletmeyi lütfen unutmayın. Satınalmanın kanıtlanamadığı durumlarda ürünlere garanti desteğimizi sunamıyoruz.

Ürünlerin kullanıcı ve kullanım hatasından kaynaklanan
(düşürülmesi, hasar görmesi, aşınma ve yıpranmış olması vb.) sorunları, garanti desteği kapsamına girmemektedir.

ÜRÜN SORUN GİDERME

eftenibal.com üzerinden alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız, lütfen destek sayfasını ziyaret edin. Satın alıp sorun yaşadığınız ürün veya ürünlerle ilgili konuları lütfen detaylı bir şekilde bizlere iletin.

DEĞİŞİM

eftenibal.com‘dan aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde, kullanılmamış ürünlerin, orijinal kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ve ürünle hediye edilen diğer ürünlerle beraber eksiksiz ve hasarsız şekilde teslim etmek şartıyla aynı tutardaki başka bir ürünle değişimini talep edebilirsiniz. Yukarıda belirtilen hususlarda ürünün satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olarak teslim alınması esastır, bu sebeple kutusu veya ambalajı bozulmuş, yırtılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin değişimi onaylanmayacaktır. www.eftenibal.com sitesinden alınan ürünlerin iade işlemleri, ürün incelemek işlemleri tamamlandıktan sonra yapılabilmektedir.

Değişim taleplerinizi info@eftenibal.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

Değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünlerin stokta olması halinde, değişim için geri önderdiğiniz ürün veya ürünlerin değişim şartlarına uygunluğu onaylandıktan sonra, en kısa sürede size kargolanacaktır.

Ürün iade ve değişim işlemlerinin kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır. Ürün gönderiminden ve ayıplı mal statüsünden kaynaklı bir problem ile karşılaşıldığı durumlarda, kargoyu teslim alırken tespit edilmesi kaydıyla, iade kargo bedeli eftenibal.com tarafından karşılanmaktadır.

İADE

eftenibal.com‘dan aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde, kullanılmamış ürünlerin orijinal kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ve ürünle hediye edilen diğer ürünlerle beraber eksiksiz ve hasarsız şekilde teslim etmek şartıyla iade edebilirsiniz. Yukarıda belirtilen hususlarda ürünün satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olarak teslim alınması esastır, bu sebeple kutusu veya ambalajı bozulmuş, yırtılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünler iade alınmayacaktır.

İade taleplerinizi aşağıdaki şekillerde bize iletebilirsiniz;

eftenibal.com‘taki “Hesabım” panelinden, “İade Taleplerim” bölümündeki formu doldurarak
info@eftenibal.com adresimize iade talebinizle ilgili e-posta göndererek

Ürün iade ve değişim işlemlerinin kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır. Ürün gönderiminden ve ayıplı mal statüsünden kaynaklı bir problem ile karşılaşıldığı durumlarda, kargoyu teslim alırken tespit edilmesi kaydıyla, iade kargo bedeli eftenibal.com tarafından karşılanmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünler ile birlikte size gönderilen fatura ve irsaliyelerin aslını göndermeniz gerekmektedir. İade talebinde bulunduğunuz ürünler teslim alındıktan sonra kargo görevlilerinin yanında kontrol edilmekte ve iade kurallarına uygun olup olmadığı kontrol edilmektedir. İade şartlarına uygunluğu onaylandıktan sonra yasal süre olan en geç 10 gün içerisinde iade ücreti ödeme şeklinize göre kredi kartınıza veya belirtmiş olduğunuz banka hesabına iade edilir.

SİPARİŞ İPTAL İŞLEMLERİ

Sipariş iptallerini 24 saat içerisinde info@eftenibal.com üzerinden, sipariş numaranız ile birlikte bize iletebilirsiniz. Sipariş iptal işlemleri sipariş kargoya verilmediği durumlarda işleme alınacaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.